Tel:
Çin Sırlı Seramik Karo Üretici
Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.
Benim adım garantin!

Ana sayfa

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.

Cerarock, 2012'den beri Xiamen, Çin'den şekilleniyor, hızla gelişti ve yakında Xiamen bölgesinde fayansın lider ihracatçısı oldu. Cerarock'un ürünleri, konutlar, apartmanlar, apartmanlar, oteller, alışveriş merkezleri ve eğitim tesisleri gibi konut ve ticari projelerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Değişen trendlere ve teknolojiye cevap olarak Cerarock hızla büyümüş olsa da, üstün kalite ve hizmete olan bağlılığımız her zamanki gibi güçlü kalmıştır. Foshan Showroom'un 2017'nin sonunda açıldığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Fayansların dünya penceresine bir adım ilerliyoruz ve ürünlerimize sunduğumuz ürünlerle müşterilerimize daha iyi ve daha iyi hizmet vermeyi umuyoruz.

Müşterilerin kendileri için en uygun ürünleri üretmelerine yardımcı olma konusunda hiçbir çaba sarf etmiyoruz ve% 100 satış sonrası hizmet sağlanıyor, bu da onlara kalite sorunu için endişe duymadan mal satmalarını sağlıyor.

Ve bizim sloganımızın dediği gibi davranışlarımız tamamen kabul edildi: “Benim adım garantin”.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

Şirket ticaret

Markalar : Cerarock

No. Çalışanları : 20~25

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Kurucu

Zayed Wu, Xiamen Minmetals Group'ta, Business English Major'dan mezun olduktan bu yana 18 yıldan fazla bir süredir çalışmaktadır. Bu şirket, devlete aittir ve Bay Zayed'in yeteneğini keşfetmesi için büyük bir paltform sağlamıştır. Geçtiğimiz 18 yıl boyunca, Zayed, inşa ettiği diğer kiremit işi için oldukça sağlam bir temel oluşturan, inşaat malzemesi alanında ve ihracat yapan vakaları derinlemesine öğrenmiştir.

Ayrıca 2002 yılında 2 yıl boyunca Katar'da yurtdışına yerleşti ve orada Müslüman kültüründen derinden etkilendi, ZAYED'in adı böyle oldu. 2005'ten itibaren Zayed fayans işine ayak uydurdu, bu aslında onun için uygun bir yoldu. Rustik fayansların merkezi olan Jinjiang, memleketi olup, seramik fayansları ve akrabalardan elde edilen kaynaklarla büyüyerek yeni başlayan işini hızla geliştirmektedir. Cerarock'ın 2012'de şekillenmesi doğal bir sonuç.

Firma Servisi

kaynak

Tasarım Exploit

Kalite kontrol

Lojistik

Üretim ağı

Cerarock'un üretim ağı, müşterinin kapılarına en son trendleri ve yeniliği getiriyor. Geniş kapasitemiz geniş seçim ve anında dağıtım anlamına gelir. Cerarock ile, müşteriler benzersiz ve birçok durumda pazara ilk giren ürünlere hızlıca erişebilirler. En son renk, kaplama ve dokuları, çok çeşitli koordinasyonlu döşeme ve vurgu parçaları ile birlikte sunuyoruz.

DEĞER: Cerarock, her müşteriye sunduğumuz değeri en üst düzeye çıkarmayı taahhüt ediyor. Cerarock ekibi, en iyi ürünleri en iyi şekilde sunmak için sürekli olarak geliştirme, kaynak sağlama ve rafinaj yapmaktadır.

Şirket takım

Xiamen Cerarock Imp.& Exp.Co.,Ltd.
RM706, No.707, Hu'an Yolu, Huli Bölgesi, Xiamen, Çin
Tel:86-0592-5393051-817
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Sırlı Seramik Karo Tedarikçi. © 2018 - 2020 glazed-ceramictile.com. All Rights Reserved.